Velký přehled: Vánoční akce operátorů

Reklama

Podívejte se na kompletní přehled vánočních akcí českých mobilních operátorů pro rok 2014. Třeba vás nějaká zaujme.

vanoce

Pryč jsou doby, kdy operátoři před Vánoci bojovali o statisíce a miliony zákazníků. Dnes jsou karty víceméně rozdány a prostřednictvím vánočních akcí přetáhne operátor nanejvýš jednotky tisíc nových oveček. Tomu taky odpovídá nabídka vánočních akcí. Z dávného rozdávání značkových batohů a tašek jsou dnes většinou slevy na služby.

A co tedy letos operátoři pro své zákazníky připravili?

T-Mobile

T-Mobile nabízí slevy na vybrané telefony a k tomu možnost jednou za rok zdarma vyměnit mobil za novější (podrobnosti zde). Majitelé předplacenek si mohou za 100 Kč aktivovat balíček STO se 100 volnými minutami a 100 MB dat. Speciální edice Twist MNĚSTO obsahuje tento balíček dokonce zdarma. Všichni předplacenkáři pak mohou soutěžit v zajímavé soutěži (podrobnosti zde).

O2

O2 nabízí všem, kdo si prodlouží či uzavřou novou smlouvu na dobu určitou a k tomu pořídí mobil, že jim bude půl roku poskytovat slevy z každé faktury. Podrobnosti v tomto článku.

Vodafone

Vodafone se rozhodl u příležitosti Vánoc oslavit svou rozrůstající se datovou síť. Všichni uživatelé balíčku Data nad rámec balíčků nemusí platit za zvyšování limitu FUP, a to po dobu dvou měsíců. Podrobnosti v tomto článku.

Za zmínku stojí i akce virtuálního operátora Tesco Mobile, který pouze do konce roku nabízí zajímavé slevy majitelům věrnostní karty Club Card. Pokud chcete výhody zachovat i v příštím roce, rozhodně nesmíte ignorovat informace z tohoto článku. Sazka Mobil zase nabízí odměnu za dobití. Při splnění podmínek popsaných v našem článku můžete volat za 1 Kč/min a esemeskovat za 1 Kč do všech českých sítí až do konce února.

Reklama