Věrnostní program T-Mobile Bonus definitivně končí

Reklama

T-Mobile se rozhodl ukončit věrnostní program pro firemní zákazníky. Body můžete sbírat pouze do konce června, pak už máte jen půl roku na jejich vyčerpání. Na konci letošního roku totiž o všechny nevyčerpané body přijdete a T-Mobile Bonus bude ukončen.

Operátor tvrdí, že věrnostní program založený na sbírání bodů a jejich následné výměně za odměny už je přežitek, firemní zákazníci prý o něj navíc nejeví zájem. Proto se rozhodl postupně zrušit. Firemní zákazníky, kterých se to týká, v nejbližší době informují jejich obchodníci, dále bude k rozšíření této informace použit dopis, SMS a výrazný řádek na měsíčním vyúčtování.

Registrace do programu je možná pouze do konce června, stejně tak dlouho ještě můžete sbírat body. Pokud tedy máte o využití programu T-Mobile Bonus zájem, zbývá vám jen několik týdnů. Od července nebude možné se nově registrovat ani sbírat body. Na konci roku pak dojde ke zrušení všech nevyčerpaných bodů a zrušení všech účtů. Od 1. ledna 2014 tak přestane věrnostní program T-Mobile Bonus ukončen.

Reklama