Video: čtyři mobily, které nám brzy vyrazí dech

Reklama

Máme se na co těšit! Čtyři dechberoucí vlajkové lodi vplují na pulty českých obchodů v nejbližších týdnech a měsících. Poohlédli jsme se v zahraničí, kde už se některé z nich prodávají, a shromáždili pro vás zajímavé videopohledy. Podívejte se na telefony, které vás ještě letos posadí na zadek.

Nejprve dáme samozřejmě prostor nejprodávanější značce. Před nedávnem představený Samsung Galaxy S III bezpochyby ví, jak zaujmout. Jeho přímý předchůdce, model Galaxy S II, byl jedním z nejzajímavějších telefonů poslední doby. Podívejte se na videorecenzi.

O Samsungu Galaxy S III jsme také psali už v okamžiku představení a také jsme vám poradili, kde a za kolik si ho můžete předobjednat.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Snad již brzy se u nás začne prodávat Nokia Lumia 900, velmi zajímavý smartphone s operačním systémem Windows Phone Mango. Původně byl určen jen pro maerický trh (ve verzi s LTE), následně výrobce připravil i evropskou verzi. Kromě videa se můžete podívat také na souhrn parametrů a dojmů z oficiálního představení.

Nokia Lumia 900 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Čínský Huawei nás brzy ochromí svým čtyřjádrovým smartphonem Huawei Ascend D Quad. Bohužel zatím neexistuje pořádná videorecenze, podívejte se aspoň na první pohled a přečtěte si naše informace z barcelonského představení.

Huawei Ascend D Quad lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Na závěr jsme si nechali trochu spekulativní video obsahující všechny dohady, které se autorům podařilo shromáždit o utajované novince Apple iPhone 5.

Reklama