Virtuál Kaktus nabízí 6 GB a neomezené sociální sítě

Reklama

Virtuální operátor Kaktus nabízí od půlky dubna nový balíček s volnými daty na sociální sítě a 6 GB dat na ostatní internetový provoz. Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky.

Balíček obsahuje 6 GB na veškerý internetový provoz plus neomezená data na sociální sítě: Facebook, Facebook messenger, Instagram, Twitter, Snapchat a WhatsApp. To vše za 200 Kč na 30 dnů. Zapnout si jej mohou zákazníci až do 31. května 2021. Surfovat mohou za stejných podmínek i v následujících měsících, dokud si balíček sami nezruší, nebo nebudou mít dostatečný kredit. Nevyčerpané jednotky Kaktus převádí do dalších měsíců bez omezení.

Zkrátka nepřijdou ani noví zákazníci. V eShopu čeká speciální edice SIM karty se stejnou porcí dat – 6 GB a neomezená data na vybrané sociální sítě. V ceně SIM karty (200 Kč) je nejen zapnutý balíček na první měsíc, ale i stokorunový kredit. Užívat si surfování na sociálních sítí bez omezení pak mohou zákazníci podle libosti, dokud si jarní balíček sami nevypnou. SIM kartu bude možné objednat v eShopu do 31. května 2021.

Reklama