Virtuál virtuála: Óčko Mobil.cz

Reklama

Že si síťoví operátoři vytvářejí vlastní virtuály, na to už jsme si tak nějak zvyknuli. Ale že i virtuál si založí dalšího virtuála, to je relativní novinka. Řeč je tentokrát o virtuálovi Mobil.cz, který přichází se speciální edicí Óčko Mobil.cz.

Provozovatelem obou virtuálů je mediální skupina Mafra, která mimo jiné vydává noviny Dnes a Lidové noviny, provozuje portál iDnes.cz (jehož jednou součástí je web o mobilech Mobil.iDnes.cz, dříve Mobil.cz) a hudební televizní stanici Óčko TV. Před časem si rozjela (ve spolupráci s T-Mobilem) virtuálního operátora Mobil.cz, nyní tedy přibývá další.

Óčko Mobil.cz má sice vlastní webovou stránku www.ockomobil.cz, nijak ale nezastírá, že se nejedná o plnohodnotného virtuála. Spíše jde o další značku, speciální edici Mobil.cz, která se snaží oslovit novou cílovou skupinu. Nabídka je přitom stejná jako u Mobil.cz, a to včetně výhody v podobě 200MB balíčku dat za každé 200Kč dobití.

K tomu přibývá 500 MB tzv. extra dat, která můžete využít na prohlížení extra webů nebo využívání extra aplikací. Konkrétně se jedná o weby Ocko.tv, iDnes.cz, Modissimo.cz, Rajce.net, Módní peklo a Lidovky.cz.  Dále pak o aplikace Óčko, Óčko expres, Óčko gold, iDnes.cz, Jízdní řády a Rajče.net.

Mobil.cz Předplacená karta

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Předplacená karta
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 0 Kč
Volné jednotky 200 MB
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 2,20 Kč/min / 2,20 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 2,20 Kč/min / 2,20 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 2,20 Kč/min / 2,20 Kč/min
SMS, MMS 1,50 Kč, 5 Kč
Doplňující informace Za každé dobití částkou min 200 Kč získáte 200 MB dat s platností jeden měsíc.

Reklama