Vivo slaví 1 rok na českém trhu

Reklama

Před pár dny je tomu rok, co se začaly v Česku prodávat telefony Vivo. Naše země je z desítky evropských zemí, kde Vivo během posledního roku a půl objevilo.

Vivo je čtvrtý největší světový výrobce chytrých telefonů a český trh se dočkal právě před rokem. Vivo se do Evropy dostalo z Německké centrály, své evropské ústředí má v Düsseldorfu od listopadu 2019 a v Evropě oficiálně debutovalo 20. října 2020. Za poslední rok a půl se mobily Vivo objevily ve Francii, Německu, Itálii, Polsku, Španělsku, Spojeném království a také v Rakousku, České republice, Rumunsku či Srbsku.

V Česku se setkáváme s modely řady X, V a Y, populární jsou Y72 5G, Y33s, V21 a vlajková loď minulého roku X60 Pro, aktuálně testujeme novinku Y76 5G. Vivo je také vidět ve sportu – je jedním ze sponzorů turnaje UEFA EURO 2020, EURO 2024 či 2022 FIFA World Cup Qatar. „Jsme rádi, že můžeme oslavit první výročí v Čechách, a využíváme této příležitosti, abychom poděkovali všem českým zákazníkům, kteří nám svěřili výběr toho nejosobnějšího zařízení – svého smartphonu. Od smartphonů střední třídy řady Y až po vlajkové modely, jako je X60 Pro, produkty získaly skvělé ohlasy,“ říká Gabriela Roušarová, marketingová manažerka vivo CZ.

Reklama