Vivo uvede nový telefon střední s fotoaparátem Zeiss

Reklama

Vivo a Zeiss oficiálně sdělily, že při příležitosti zahájení UEFA EURO 2024 ukážou nový mobil pro evropský trh.

Vivo chystá uvedení nového mobilu střední třídy, na kterém se podílela společnost Zeiss. První společný výrobek na trhu v segmentu střední třídy v Evropě má znamenat hlavně přínos pro nás zákazníky. I s mobilem ze středení třídy budeme fotit jako s telefony s vyšší cenovkou. Inovace pro fotografování tak budou zase dostupnější.

„S potěšením můžeme potvrdit, že díky spolupráci se společností ZEISS přineseme do našeho portfolia produktů střední třídy v Evropě špičkové možnosti optiky ZEISS. Toto rozšíření znamená významný krok vpřed v našem poslání poskytovat uživatelům významné inovace také mimo prémiový segment,“ okomentoval novinku prezident vivo Europe Čchang-ťün Li.

„Jako průkopník v oblasti optiky společnost ZEISS stále překonává hranice lidské představivosti. Vyvíjíme a vyrábíme vysoce inovativní optická řešení, formujeme budoucnost a neustále se posouváme na špičku optických technologií. Spojením našich odborných znalostí s inovativními technologiemi společnosti vivo jsme připraveni přinášet řešení, která uživatelům umožňují jasně a přesně zachytit každý okamžik. Doufáme také, že tím vytváříme další hodnoty v oblasti mobilního zobrazování a přispíváme k růstu odvětví,“ dodává Sebastian Döntgen, šéf marketingu v kategorii management a prodeje ve společnosti ZEISS Consumer.

 

Reklama