Vivo V21 5G – novinka s nočním 44Mpx selfie teď o 1 000 Kč levnější

Reklama

5G telefon Vivo vstupuje na český trh a rovnou s akcí se slevou 1 000 Kč. Vybrat budete v tmavé nebo fialovo-modré variantě s grafickými přechody, Vivo se chlubí hlavně špičkovým selfie fotoaparátem s dvojicí předních LED v rámečku.

Vivo V21 5G je novinka letního trhu s cenovkou 9 999 Kč, do 4. 7. můžete tisícovku ušetřit. Současně do konce srpna platí akce na 3 měsíce pojištěného skla displeje, kdy lze jednou využít bezplatnou opravu mechanického poškození.

Telefon je tenký 7,29 mm a těžký 176 g, záda má v obou barevných provedeních s matným povrchem. Konstrukce zvládne vlhké ruce nebo lehký deštík, na koupání v rybníce to ale určitě není. Displej AMOLED 6,44 palců je roztažený k okrajům, spouští aplikace až při 90 Hz obnovovací frekvenci. Baterie s kapacitou 4 000 mAh sice nepodporuje bezdrátové nabíjení, ale podporuje rychlé nabíjení z přibalené nabíječky 33 W (za půl hodiny z nuly na dvě třetiny kapacity).

Android 11 v čisté verzi pohání procesor MediaTek a 8 GB RAM, podporuje rozšíření 128GB paměti microSD kartami. Vivo si stojí za výbornými schopnostmi elektronicky stabilizovaného předního snímače 44 Mpx, pro focení v noci je připraveno několik režimů vč. 4K videa se 30 snímky za sekundu, a hlavně diskrétní dvojice LED. Vzadu se fotí 64Mpx snímačem, tentokrát s poctivou pitckou stabilizací OIS, máme tu makro snímač do počtu a nechybí širokoúhlý 8 Mpx.

Vivo V21 5G na videu

Reklama