Vivo X80 Pro: vlajková loď fotí Zeissem

Reklama

Nejvyšší modelová řada X u Vivo má nového krále, je jím X80 Pro s výkonným fotoaparátem, odolností IP68 i podporou 80W rychlonabíjení. V prodeji bude už za pár dní za 26 999 Kč.

Vivo X80 Pro bude na evropském trhu v prodeji v černé barvě, konstrukce dostala krytí IP68 proti vniknutí vody a prachu, modul fotoaparátu kombinuje sklo a keramiku. Displej AMOLED dostal ultrazvukovou čtečku otisků prstů, podporovaná obnovovací frekvence je až 120 Hz. Android s nadstavbou FunTouch 12 pohání kvalitní procesor Snapdragon 8 Gen. 1 s podporou 5G, ohledně výdrže potěší 80W rychlonabíjení drátově a 50 W bezdrátové. Zajímavým prvkem výbavy je duální stereoreproduktor, výkon mají ocenit hlavně hráči her.

Hlavní slovo u nového Vivo má spolupráce se Zeissem. Vepředu se fotí 32Mpx selfie, vzadu je pak 4násobný fotoaparát – hlavní snímač 50 Mpx s optickou stabilizací obrazu (OIS), 48 Mpx širokoúhlý fotoaparát, 12 Mpx na portréty s gimbalem a 8 Mpx periskopový fotoaparát. Vše ve spojení se skleněnou čočkou s vysokou propustností pro nízký rozptyl a teplotní drift pro snížení oslnění. Gimbvaly a OIS slouží pro parádní videa, pokročuilé funkce Zeissu dále pomáhají k lepším portrétům i zachycení přírody, hodně se zapracovalo na nočních záběrech.

Telefon vivo X80 Pro se na českém trhu začne prodávat od 23. června za doporučenou cenu 26 999 Kč. Vivo pro nejrychlejší zájemce připravilo promo akci, díky které při zakoupení modelu X80 Pro obdrží zdarma bezdrátová sluchátka vivo TWS 2 ANC Blue v ceně 2999 Kč. Stačí, aby si zaregistrovali nákup telefonu na www.vivobonus.cz. Dárek následně obdrží na svou adresu. Akce platí od 23. června do 17. července.

Reklama