Vlakem na výlet – České dráhy radí, kam se podívat [aplikace]

Reklama

České dráhy připravily nejen pro fanoušky cestování vlakem aplikaci se zásobou tipů na výlety po okolí nebo vzdálenějších krajích. Nechybí rady, které nádraží využít, jak z něj putovat dále a kde vidět něco zajímavého.

Aplikace Vlakem na výlet to má hned v názvu. Jednoduše poradí, kam si zajet s partou či rodinou na výlet, nezabloudit a ještě něco objevit. Výlety se třídí dle vybraného filtru, s kým cestujejte, nebo třeba podle vaší polohy. U výletů jsou uloženy mutimediální ukázky, což se bude líbit dětem, které mohou pátrat po nějakém úkolu. Výletu obsahují tipy, jak se dostat na trasu vlakem a z nádraží, včetně označení nádraží, odkud se budete vracet.

Výlety lze ukládat jako oblíbené, či stahovat offline do mobilu pro případ nouze o data. Navíc za basolvování výletů se přičítají desítky bodů na zákaznický účet v e-shopu ČD. Body lze měnit za dárky. Zajímavá aplikace je bohatá na informace i fotografie, vhod přijde třeba i výškové označení náročnosti trasy včetně dílky trvání jejího zdolání. Pro dokonalé plánování výletů jako stvořené.

Reklama