Vodafone chystá barevný smartphone za dobrou cenu

Reklama

Vodafone pokračuje v tradici uvádění smartphonů pod vlastní značkou. Ani tentokrát se nebude jednat o žádnou hardwarovou bombu, přesto už je nyní jasné, že takto barevný mobil už tu dlouho nebyl. Kdepak dlouho, nikdy!

Nejdřív si odbudeme ty špatné zprávy. Včerejší představení smartphonu Vodafone Smart II bylo globální, informace o dostupnosti a ceně na českém trhu budou známy až koncem června. To už ale není zas tak daleko, takže pokud sháníte levný smartphone, ještě chvíli bychom doporučovali vydržet.

Specifikace Vodafone Smart II nejsou nic extra, telefon má např. jen 832Mhz procesor nebo 3,2Mpx fotoaparát. Lépe už vypadá kapacita RAM paměti, 512 MB je v nižší třídě jistě dobrá hodnota. Noví majitelé si budou muset vystačit s 3,2“ displejem nabízejícím rozlišení 480 × 320 bodů.

Telefon dále nabídne 150 MB interní paměti, podporu microSD karet (v balení rovnou dostanete jednu s 2GB kapacitou), rychlá data, A-GPS, bluetooth nebo Wi-Fi. Baterie bude mít kapacitu 1150 mAh, operačním systémem je Android 2.3.3.

Čím je telefon skutečně unikátní je množství barevných kombinací, které nabídne. Přední strana může být bílá nebo tmavá, ty pravé barevné hody ale nastanou u krytu zadního. Rozhodně doporučujeme navštívit tyto oficiální stránky a vyzkoušet si nakombinovat mobil podle svých představ. Pevně doufáme, že veškeré barvy budou dostupné i u nás. O přesné ceně i dostupnosti vás určitě budeme informovat.

 

 

Reklama