Vodafone chystá víkendovou odstávku samoobsluh

Reklama

O víkendu se nedostanete do Internetové, Mobilní, SMS, Hlasové Samoobsluhy a aplikace Můj Vodafone. Na běžný provoz sítě, tj. na hlasové, textové a datové služby nebude mít plánovaná odstávka žádný vliv.

K odstávce systémů dojde v pátek 18.00, vše by se mělo rozjet až v neděli večer. Jediné, co bude možno v průběhu víkendu provádět, je blokace ztracených či odcizených SIM karet (na čísle 800 77 00 77). Všechny ostatní požadavky si musíte nechat až na pondělí, případně je vyřídit v předstihu.

Pokud využíváte předplacenou kartu Vodafonu, dobijte si raději předem. V průběhu víkendu bude fungovat dobíjení pomocí platební karty, přes bankomaty nebo dobíjecí terminály. Transakce zadané přes jiné dobíjecí kanály budou zaznamenány a zpracovány až po skončení plánované odstávky.

Také aktivaci nových SIM karet doporučujeme provést až po víkendu. Internetový eShop Vodafonu bude i během víkendu objednávky bez problémů přijímat, ale zpracovány a rozeslány budou až po skončení aktualizace. Je proto třeba počítat s určitým zpožděním doručení zásilek.

Reklama