Vodafone experti vám zdarma přetáhnou kontakty

Reklama

Ve všech prodejnách Vodafone najdete experty, kteří vám zdarma pomohou s nastavením telefonů nebo přenesení kontaktů ze starého přístroje do nového. Podobně jako má O2 svůj Guru tým, tak má Vodafone tým Expertů.

Pokud vyhledáte pomoc Vodafone Experta, převede vám zdarma prostřednictvím zařízení RED box kontakty a další obsah ze starého telefonu do nového. Přenos jsme osobně vyzkoušeli při návštěvě nové datové prodejny v Ostravě a musíme potvrdit, že skutečně funguje, a kromě kontaktů přenáší třeba i zprávy, fotky nebo videa. Vodafone experti jsou zákazníkům k dispozici na všech prodejnách v České republice.

Tip: přečtěte si taky reportáž z nové datové prodejny v Ostravě, odkud také pochází Expertka na ilustračním snímku (článek s dalšími fotkami zde).

Vodafone experti pomohou zákazníkům také s výběrem vhodného telefonu, nastavením všech jeho funkcí a nainstalováním vhodných aplikací. V prodejnách jsou také připraveny datové koutky, kde si zákazníci mohou pohodlně vyzkoušet mobilní připojení k internetu od Vodafonu a experti jim pak pomohou vybrat vhodný datový tarif. Vodafone experti budou zákazníkům k dispozici také nonstop na telefonu.

Na adrese www.vodafone.cz/experti najdete veškeré potřebné informace o nastavení telefonu a nových datových službách a můžete si zde také sjednat schůzku s Vodafone expertem ve vašem městě. A podobně jako u O2 Guru, i Vodafone Experti pomohou všem bez rozdílu barvy SIM karty. Podle vyjádření operátora: „Vycházíme vstříc i zákazníkům konkurence. Pokud přijdou na naši prodejnu, Vodafone experti jim poskytnou kompletní podporu stejně jako zákazníkům Vodafonu.“

Reklama