Vodafone i letos podporuje festival ve Varech

Reklama

Během festivalu vyrostla nedaleko hotelu Thermal také tradiční Vodafone zóna, která nabízí řadu akcí, odpočinek, občerstvení i soutěže. Festivalem provází aplikace Vodafone KVIFF Guide. Pro ty, kdo se do Karlových Varů nevypraví osobně, bude k dispozici filmový kanál KVIFF.TV.

Ve středu 26. června od 14 hodin zahájil vysílání KVIFF.TV Channel, filmový kanál dostupný výhradně na Vodafone TV. V nepřetržitém vysílání KVIFF.TV Channel najdou diváci program sestavený z žánrově různorodých filmových titulů i dokumentů domácí, evropské a celosvětové produkce, proložený původními rozhovory, reportážemi a bonusovými pořady, které vznikají převážně během filmového festivalu v Karlových Varech. Filmy i pořady budou vysílány v původním znění s českými titulky, méně často v dabované verzi.

Vodafone zóna už tradičně vyrostla naproti hotelu Thermal ve Dvořákových sadech, letos ale ve zcela novém udržitelném kabátě. Je postavena z desek z recyklovaného materiálu PolyAI, a to tak, aby je Vodafone mohl využívat opakovaně i na další eventy. Návštěvníci si budou moci v zóně odpočinout, čeká na ně posezení a skvělé jídlo. K dispozici bude Wi-Fi a možnost nabít si telefon. Během dne si každý může užít i Vodafone kino, tentokrát je vytvořené jako krytá místnost s téměř 360° LED obrazovkou. Promítat se budou každý den krátké filmy (z festivalu Pragueshorts nebo studentské filmy FAMO), a to v původním formátu. Výjimečná obrazovka nabídne v celé své ploše relaxační a filmové scenérie vytvořené společností Fantasy Studios.

Celý program festivalu, včetně toho ve Vodafone zóně, mohou návštěvníci najít ve speciální festivalové aplikaci Vodafone KVIFF Guide. Kromě projekcí filmů zde uživatelé získají podrobné informace o doprovodném programu, mapy, tipy, rady a novinky, které jim usnadní orientaci ve festivalovém labyrintu.

Pro firemní zákazníky Vodafonu je v prostorách hotelu Thermal připravené exkluzivní místo pro setkávání, a to už také tradiční Vodafone Lounge. Letos ho zdobí několikametrová originální sklářská instalace Herbarium od společnosti Lasvit. Stejný designový koncept byl k vidění i v londýnské michelinské restauraci The Sketch.

Reklama