Vodafone inovoval aplikaci, rozdává dárky a výhry

Reklama

Vodafone vylepšil aplikaci Můj Vodafone, takže je nyní přehlednější. Přímo v aplikaci rozdává náhodně dárky a celý březen můžete soutěžit o řadu zajímavých telefonů.

Nová verze aplikace Můj Vodafone doznala řadu změn. Všechna nastavení služeb najdete nově v sekci Moje služby. Naopak přibyla nová sekce Můj účet, na titulní straně pak každý najde přehled o čerpání dat a jiných služeb, a to případně pro více svých telefonních čísel. Poslední položka menu se jmenuje Více a odkazuje do internetového obchodu, na mapu prodejen nebo možnost dobíjení kreditu. Přímo z aplikace navíc můžete zaplatit vyúčtování kartou.

Každý březnový týden probíhá jedno kolo vědomostní soutěže. Každý zákazník se smí každého kola zúčastnit jen jednou. V průběhu soutěže odpovídají soutěžící na otázky, ze správných odpovědí je pak vylosován výherce. Celkem se v průběhu března hraje o tyto výhry: 3x iPhone X, 10x Vodafone Smart V8, 10x Xiaomi Redmi Note 5A, 3x Huawei Mate P10 Pro, 3x Samsung Galaxy Note 8, 3x Dron and base, 3x DJI Spark Fly Combo, 3x Sphero McQueen, 5x Garmin Fenix 5S, 3x DJI Mavic.

Další možnost výhry získáte, když v březnu zaplatíte vyúčtování nebo si dobijete kredit v mobilní aplikaci nebo v Internetové samoobsluze Můj Vodafone pomocí platební karty Mastercard nebo služby Masterpass. Mezi výherce rozdělí Vodafone telefon iPhone X, tři iPhone 8, čtyři drony DJI Spark a čtyři chytré hodinky Garmin Fenix 5S.

Uživatelé aplikace Můj Vodafone mohou také získat dárky, které jim aplikace náhodně nabídne, například služby MusicJet nebo sledováníTV, slevy do Euronicsu na notebooky, tablety a PC, Extra kredit 25 % navíc při dobíjení v aplikaci (nad 250 Kč, platba kartou) a další drobné dárky, slevy na pojištění aj. Dárky budou uživatelé aplikace získávat až do konce března.

Reklama