Vodafone jde proti proudu. Za stejné peníze přináší více služeb pro firmy i domácnosti

Reklama

V polovině února Vodafone představil nejednu novinku, kterou chce nalákat především rodinné zákazníky a firemní klientelu. Za stejnou cenu nabízí právě těmto cílovým skupinám více. Operátor přidává data, pevný internet i balíčky Vodafone Pass.

Vodafone si vzal na paškál tarify Red+ a ty zatraktivnil na tolik, že bude velmi těžké jim odolat. Na rozdíl od předešlých úprav tarifů a konkurence se operátor rozhodl udělat vstřícný krok směrem k zákazníkům a za stejnou cenu jim nabízí více služeb. Ano, slyšíte dobře. Máte-li tak například sjednaný rodinný tarif Red+, nečeká vás žádné navýšení měsíčního paušálu, naopak dostanete více mobilních dat. A co víc, výhodná nabídka platí pro všechny, nové i stávající zákazníky.

Vodafone rozdává zákazníkům až 8 GB dat, a to zcela zdarma

Od 12. února 2018 se data navýšila automaticky všem majitelům rodinných tarifů Red+ a tarifů Business Red+. U rodinných paušálů zákazníci dostali navíc 8 GB dat a u firemních 7 GB dat.

I přes navýšení dat se ceny nemění. Za firemní i rodinné tarify tak zákazníci stále zaplatí od 1 499 Kč do 2 499 Kč za měsíc.

Původní tarif Původní objem dat Nový tarif Nový objem dat
Red+   2 GB Red+ 10 GB
Red+ 10 GB 12 GB Red+ 20 GB 20 GB
Red+ 40 GB 42 GB Red+ 50 GB 50 GB
Business Red+   3 GB Business Red+ 20 GB
Business Red+ 10 GB 13 GB Business Red+ 20 GB
Business Red+ 20 GB 23 GB Business Red+ 30 GB 30 GB
Business Red+ 40 GB 43 GB Business Red+ 50 GB 50 GB

Novinka od Vodafone nabídne Passy a pevný internet

Tarify lze nově také kombinovat s nabídkou Red Home, Red+ Home a Red+ Office. Zatímco první zmiňovaný tarif je určen pro jednoho zákazníka, druhé dva mohou využít až čtyři zákazníci najednou. A jak název napovídá tarify „Home“ jsou určeny pro domácnosti a „Office“ pro firmy. Základní tarif Red Home je pak vylepšenou nabídkou tarifu Red Naplno 5 GB. Všechny tři novinky dále nabízí:

  • neomezené volání a zasílání SMS,
  • Social a Chat Pass,
  • pevný internet s rychlostí až 20 Mbit/s.

Měsíčně tarif Red Home stojí 1 177 Kč, za Red+ Home a Red+ Office zaplatíte od 1 999 Kč do 2 499 Kč. Cena se liší podle objemu dat. Volit tak můžete mezi balíčky s 20 a 50 GB dat.

Rychlejší internet si lze připlatit za 100 Kč měsíčně

Za zmínku jistě stojí i vylepšená nabídka Pevného internetu. Pokud zákazníkům Vodafone nestačí rychlost v podobě 20 Mbit/s, mohou si objednat navýšení, a to:

  • 50 Mbit/s za 100 Kč,
  • 100 Mbit/s za 200 Kč.

Nutno však podotknout, že maximální rychlost záleží především na přípojce, technických možnostech a místě bydliště zákazníka. Nová služba Pevného internetu totiž využívá technologie ADSL, VDSL a optické připojení. Avšak díky internetu přes LTE je internet od Vodafone dostupný alespoň v nějaké rychlosti pro 99 % populace České republiky.

 

Reklama