Vodafone má aplikaci pro neomezené tarify One

Reklama

Vodafone zkouší nový přístup k prodeji svých mobilních tarifů. Nabízí je prostřednictvím aplikace, nevyžaduje předkládání občanky ani skládání záloh.

Stačí si stáhnout aplikaci Vodafone One, vyplnit přihlašovací údaje a zaregistrovat svou platební kartu. Následně si už každý může vybrat produkty, o které má zájem, a začít je obratem používat. Není potřeba předkládat občanský průkaz ani ručně podepisovat smlouvu. Pokud máte patřičně vybavený mobil, stáhnete si eSIM a můžete hned fungovat, pokud vás toto štěstí ještě nepostihlo, musíte počkat na doručení klasické fyzické SIM.

Na výběr jsou zatím tři neomezené mobilní tarify, a to i pro přenos čísla od konkurence k Vodafonu: Basic One, Super One a Premium One. Všechny nabízejí neomezený objem dat, neomezené volání i SMS, liší se rychlostí stahování. Tarif Basic One stojí 697 Kč/měsíc a nabízí 4 Mb/s, tarif Super One vyjde na 997 Kč a disponuje rychlostí 20 Mb/s a nejvyšší tarif Premium One zatíží peněženku měsíčně 1 307 Kč a rychlost je omezena jen rychlostí sítě 5G.

Měsíční poplatek se bude automaticky strhávat z platební karty vždy na začátku nového období. Placení lze pozastavit, tarify okamžitě změnit i zrušit. Vzhledem k pevné měsíční platbě není možné využít služby třetích stran nebo roaming mimo Evropu.

Reklama