Vodafone má další férové tarify – studentské

Reklama

Kromě dříve představených férových tarifů se sekundovou tarifikací rozšířil Vodafone také  nabídku svých tarifů pro studenty. Na výběr jsou tři levnější tarify, ovšem bez některých výhod známých z ostatních férových tarifů Sekundová tarifikace zůstala zachována.

Férové tarify pro běžné zákazníky jsme vám již popsali ve dvou článcích: původní představení a posouzení revolučnosti. Aktivovat je budete moci od zítřka, takže Vodafone postupně na svých stránkách zveřejňuje doplňující informace. Tak vyplynuly na povrch původně nepředstavené tarify určené výhradně studentům.

První tarif se jmenuje Studentský tarif 195, stojí měsíčně 195 Kč a obsahuje 50 minut provolatelných po sekundách. Z dalších výhod pak platí 50 SMS do všech sítí a při nákupu v internetovém obchodě bezplatné volání do sítě Vodafone o víkendu.

Druhý tarif stojí 299 Kč, jmenuje se proto Studentský tarif 299. Na volání má překvapivě také jen 50 minut, k tomu ale přidává neomezené SMS v sítí Vodafone a 150 MB dat. Při objednání přes internetový obchod získáte neomezené víkendové volání do sítě Vodafone.

Nejdražší studentský tarif stojí 449 Kč a jmenuje se Studentský tarif 449. Obsahuje 100 volných minut, neomezené SMS do všech sítí a 300 MB dat. Při nákupu v eshopu vám Vodafone nadělí bezplatné víkendové volání do vlastní sítě.

U všech tarifů platí účtování od začátku hovoru po sekundách (schéma 1+1), možnost využít volné minuty (respektive sekundy) pro volání do všech českých sítí i do zahraničí (Andorra, Belgie, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Irsko, Itálie, Kanada, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Ukrajina, USA, Velká Británie a Vietnam).

Po vyčerpání volných jednotek budete volat za 4,99 Kč v Česku a 11,99 Kč do ciziny. U tarifů, jejichž součástí nejsou všechny SMS, zaplatíte za každou mimo volné jednotky 1,50 Kč. Podrobnější informace o všech nových tarifech Vodafonu najdete v našem Katalogu operátorů.

Reklama