Vodafone má LTE roaming v dalších 11 zemích

Reklama

Vodafone rozšířil LTE roaming do dalších zemí. Nově tak můžete vyjet se svým mobilem či modemem skoro do celého světa a užívat si výhod rychlého internetu, pokud tedy tamní operátor LTE provozuje.

Začátkem roku 2015 Vodafone zprovoznil LTE roaming v dalších 11 zemích. Jeho zákazníci tak mohou na svých zahraničních cestách využít LTE roaming již ve 34 státech po celém světě. Jedná se o Austrálii, Belgii, Brazílii, Francii, Hong Kong, Chorvatsko, Irsko, Itálii, Izrael, Jižní Afriku, Jižní Koreu, Katar, Kuvajt, Lucembursko, Malajsii, Německo, Nizozemí, Norsko, Nový Zéland, Omán, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Saudskou Arábii, Slovinsko, Srí Lanku, Španělsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Thajsko, USA a Velkou Británii.

Zákazníci mohou využít LTE roaming se svým stávajícím roamingovým tarifem  (není potřeba žádná další aktivace), LTE SIM, a zařízením, které podporuje LTE. Před odjezdem doporučujeme zkontrolovat dostupné LTE frekvence roamingového operátora s frekvencemi, které podporuje zařízení zákazníka. Stejně tak zákazníci z 32 zemí z celého světa mohou využívat LTE roaming v síti Vodafonu v České republice.

Reklama