Vodafone má nové tarify pro mladé: neomezená data a sleva na ISIC

Reklama

Vodafone výrazně inovoval tarify pro mladé #jetovtobě. Nově už se neprodávají s konkrétními datovými balíčky, ale všechny mají neomezená data, zprávy i hovory. Liší se jen dostupnými rychlostmi.

V nabídce tak budou tři #jetovtobě tarify:

#jetovtobě Basic+, který stojí měsíčně 577 Kč nebo 487 Kč, pokud předložíte kartu ISIC. Datové přenosy jsou limitované rychlostí 4 Mb/s, přičemž až 5x za měsíc je můžete zrychlit na maximum.

#jetovtobě Super+ vás vyjde na 747 Kč měsíčně (657 Kč s kartou ISIC). Rychlost datových přenosů je shora omezena na 20 Mb/s, opět máte k dispozici 5 jednodenních zrychlení na maximum. Kromě toho si můžete za 1 Kč koupit sluchátka Apple Airpods 3. generace.

#jetovtobě Premium 5G se vyznačuje neomezenými daty, která frčí maximální dostupnou rychlostí sítí páté generace. Každý měsíc za něj zaplatíte 897 Kč (nebo 857 Kč s kartou ISIC). Opět je možnost zakoupit za korunu sluchátka Airpods.

Všechny tarify mají neomezené volání a zprávy. Pořídit si je můžete jen tehdy, je-li vám méně než 26 let. Studentský status není potřeba, ale pokud jste vybaveni kartou ISIC, dostanete další slevu.

Reklama