Vodafone má nové tarify pro ZTP

Reklama

Vodafone představil dva nové tarify pro zákazníky se speciálními potřebami. K jejich získání je potřeba předložit průkaz ZTP nebo podobné potvrzení. Tarify je možné kombinovat s vánoční nabídkou nebo k nim pořídit Wi-Fi na doma.

Nabídka je určena pro držitele průkazu ZTP, ZTP/P či osobám závislým na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II., III. a IV.  Před návštěvou prodejny je třeba si připravit kopii občanského průkazu nebo pasu a k tomu dokumenty dle své situace. Průkaz ZTP či ZTP/P nebo kartu sociálních systémů sloužící jako průkaz nebo průkaz mimořádných výhod vydaných na základě rozhodnutí Obecního úřadu. Osoba závislá na pomoci jiné fyzické osoby potřebuje Oznámení o přiznání příspěvku na péči nebo rozhodnutí o přiznání příspěvku na péči. Za nezletilé/nesvéprávné osoby žádá o Zvláštní cenový plán jejich zákonný zástupce.

A co je v nabídce? Tarif Start 500 minut obsahuje, jak název napovídá, 500 min do všech sítí, neomezené SMS, 500 MB dat (+ dalších 500 MB jako dárek v aplikaci Můj Vodafone). Za tuto kombinaci zaplatíte měsíčně 339,30 Kč.

Pro náročnější je tu tarif Red Naplno 10 GB. Ten má neomezené volání i zprávy v Česku, k tomu 1 000 min měsíčně do zahraničí. Co se dat týká, v nabídce je 10 GB, které lze navýšit o další 2 GB z aplikace Můj Vodafone. Měsíčně vyjde na 538,50 Kč.

Pro pokrytí domácnosti internetem slouží tarif Připojení bez kabelu naplno, který za 249,45 Kč měsíčně nabídne 60 GB dat v rychlosti 8/4 Mb/s. Není vázán na konkrétní adresu, takže ho můžete převážet například na chalupu.

Reklama