Vodafone má nové tarify, účtuje od začátku po sekundách

Reklama

Vodafone dnes představil novou řadu tarifů, tzv. Férové balíčky. jejich hlavní výhodou je účtování po sekundách od začátku hovoru, jeden balík volných sekund pro volání v Česku i do zahraničí a neomezené SMS (většinou do všech českých sítí). Podívejte se, zda pro vás novinky nejsou výhodnější.
K dispozici je šest Férových balíčků, tři základní a tři doplňkové. Všechny se vyznačují tím, že obsahují určitý počet volných sekund (Vodafone přestal uvádět volné jednotky po minutách), neomezené SMS a nějaký objem dat. Vodafone se tak drží trendu odstartovaného v Česku T-Mobilem, kdy data jsou nedílnou součástí tarifu.

Pojďme se podívat na jednotlivé balíčky podrobněji:

Férový tarif obsahující 6 000 sekund stojí 599 Kč měsíčně, obsahuje 100 volných minut účtovaných po sekundách, 300 MB dat a neomezené SMS do všech sítí. Férový tarif obsahující 18 000 sekund stojí 999 Kč měsíčně, za což dostanete 300 minut účtovaných po sekundách, neomezené SMS do všech sítí a 600 MB dat. Do třetice Férový tarif s 36 000 sekundami stojí 1 499 Kč měsíčně, obsahuje 600 minut účtovaných po sekundách, neomezené SMS do všech sítí a 1,2 GB dat.

Vodafone nabízí i trojici doplňkových balíčků. Férový tarif obsahující 3 000 volných sekund (50 minut), stojí 399 Kč a obsahuje dále ještě neomezené SMS pouze do vlastní sítě a 150 MB dat. Druhý doplňkový tarif obsahuje 12 000 sekund (200 minut), neomehzené SMS do všech sítí a 300 MB dat. Do třetice je tu neomezený tarif za 3 299 Kč, ten v sobě zahrnuje neomezený počet minut i zpráv do všech sítí a 1,2 GB dat.

U všech Férových tarifů platí, že volné sekundy můžete použít jak pro volání do všech českých sítí, tak při volání z Česka do zahraničí, konkrétně do následujících zemí: Andorra, Belgie, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Irsko, Itálie, Kanada, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Ukrajina, USA, Velká Británie, Vietnam.

Po provolání volných jednotek vám operátor naúčtuje 4,99 Kč/min pro volání v Česku a 11,40 Kč/min pro volání do zahraničí.

Reklama