Vodafone má novou předplacenku Karta pro partu

Reklama

Pokud máte hodně známých v síti Vodafone, podívejte se na nabídku nové Karty pro party, která by vás mohla zaujmout. Umožní totiž levnější volání na čtyři vybraná čísla v rámci sítě při zachování všech výhod a nevýhod předplacených karet.

Po zakoupení předplacené Karty pro partu si můžete určit čtyři čísla v síti Vodafone, na která pak budete volat za 1,90 Kč/min. Na všechna ostatní čísla bez ohledu na síť si zavoláte za takřka dvojnásobek, konkrétně 3,50 Kč/min. Textová zpráva vyjde na 1,90 Kč a za týdenní datový balíček s FUP 60 MB zaplatíte z kreditu 49 Kč.

Vodafone Karta pro partu

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Předplacená karta
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 0 Kč
Volné jednotky
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 3,50 Kč/min / 3,50 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 3,50 Kč/min / 3,50 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 3,50 Kč/min / 3,50 Kč/min
SMS, MMS 1,90 Kč
Doplňující informace Volání na 4 čísla v síti Vodafone 1,90 Kč/min

Jelikož se jedná o plnohodnotnou předplacenou kartu Vodafonu, vztahují se na ni všechny zákaznické výhody, jako třeba účtování 60+1, odměna za dobití (služby zdarma podle toho, jak jste u Vodafonu dlouho), možnost aktivovat různé balíčky apod. V prodejnách ji seženete od 10. října.

Ve srovnání s „obvyklým virtuálem“ je předplacená Karta pro partu přibližně o třetinu dražší (virtuálové nabízejí volání za 2,50 Kč/min), výhodou je sleva na čtyři vybraná čísla. Musíte na ně ale volat opravdu hodně, aby se vám o něco dražší volání do zbytku sítě vyplatilo. Sám Vodafone v tiskové zprávě navrhuje, aby si kartu pořídily malé děti (často volají rodičům) nebo naopak prarodiče (jejich hovory nejčastěji směřují k dětem a vnoučatům). Nespornou výhodou je také zázemí velkého operátora, který na rozdíl od virtuálů nabízí třeba infolinku nebo možnost kdykoliv přejít na vyšší tarif.

Reklama