Vodafone má novou předplacenku s neomezeným provozem za 30 Kč/den

Reklama

Vodafone uvedl novou variantu předplacené karty, ve které neplatíte žádný měsíční paušál, ale máte relativně výhodné sazby na volání i data. Pokud dosáhnete denního limitu, další provoz neplatíte.

Základem je jednoduchý ceník. Všechno stojí tři koruny. Za 3 Kč/min můžete provolat minutu času, poslat jednu SMS zprávu nebo využít 10 MB dat. Tím se Vodafone dostává se svou předplacenou kartou skoro až na úroveň virtuálů, kteří většinou účtují sazby okolo 2,50 Kč.

K tomu ale přidává módní neomezenost. Ve dnech, kdy neprovoláte ani neprodatujete nic, nezaplatíte ani korunu. Pokud využijete svou předplacenku v daný den jen málo, zaplatíte sazby podle výše uvedeného tříkorunového ceníku. No, a jakmile utratíte 30 Kč, je další účtování zastaveno.

Zákazník v tomto okamžiku získává neomezené volání a zprávy až do nejbližší půlnoci. Vyplatí se proto v aplikaci Můj Vodafone sledovat, jak jste na tom, a případně ještě nějakou tu minutku rychle provolat. K neomezenému volání a zprávám na den dostane zákazník ještě navíc 300MB datový balíček.

Nová karta je k dispozici ve vybraných prodejnách a na eshopu na webu Vodafonu. Za cenu 200 Kč získáte kartu s přednabitým kreditem ve stejné výši.

Reklama