Vodafone má novou předplacenou Kartu se vším všudy

Reklama

Pokud patříte mezi příznivce předplacených karet, budete si moci od února pořídit horkou novinku od Vodafonu. Jmenuje se Karta se vším všudy a svým majitelům přináší zajímavé dárky za pravidelné dobíjení – bezplatné volání a zprávy do sítě Vodafonu plus datové přenosy.

Standardní sazby Karty se vším všudy nejsou nijak úchvatné, nepatří ale ani k těm nejvyšším na trhu. Za minutu volání do všech sítí zaplatíte 4,90 Kč, jednu textovou zprávu odešlete za 1,50 Kč. Výhodou je navíc skvělé účtovací schéma Vodafonu, který vám bude hovor počítat po první provolané minutě po sekundách (60+1).

Zajímavější jsou dárky, které vám operátor věnuje za dobití částkou alespoň 300 nebo alespoň 600 Kč. Za odměnu totiž získáte bezplatné volání do sítě Vodafonu, bezplatné textové zprávy do sítě Vodafonu a datový balíček obsahující FUP 60 MB na týden. Všechny tyto dárky získáte na období jednoho týdne, pokud dobijete alespoň 300 Kč. Pokud výše vašeho dobití překročí hranici šesti set korun, prodlužuje se platnost všech dárků na 14 dní.

Reklama