Vodafone má ode dneška sdílený neomezený tarif

Reklama

Vodafone nabízí nový sdílený tarif pro rodiny nebo podnikatele. Za jeden paušál získáte čtyři SIM karty, které kromě neomezeného volání a psaní zpráv sdílejí jeden datový limit.

Neomezený Red+ tarif pro rodiny stojí měsíčně 1 499 Kč a obsahuje až čtyři SIM karty s neomezeným voláním a posíláním zpráv do všech českých sítí. K tomu nabízí 2 GB dat, o která se všechna telefonní čísla dělí.

Firemní varianta Business Red+ stojí měsíčně 1 999 Kč. Za onu pětisetkorunu navíc přidává navíc 1 GB dat, celkem je tedy k dispozici 3 GB. Na každé SIM kartě navíc můžete využívat každý měsíc tři jednodenní roamingy ve vybraných zemích Evropy, tzn. celkem 12 dnů neomezeného volání, SMS a dohromady 1,2 GB mobilních dat.

Neomezené tarify Business Red+ pro zaměstnance nemají žádná věková omezení, zatímco třetí a čtvrtou SIM pro základní Red+ tarif může používat osoba mladší 18 let nebo starší než 60 let. Sdílená data jsou pro rodinu i menší podnikatele ideálním úsporným řešením. Správce účtu může kdykoliv upravit rozdělení dat mezi jednotlivé členy.

Reklama