Vodafone má speciální nabídku pro seniory a ZTP

Reklama

Od 1. října, na který připadá mezinárodní den seniorů, mohou zákazníci starší šedesáti let využívat u Vodafonu jednu ze tří speciálních nabídek. Nové tarify jsou připraveny i pro zdravotně znevýhodněné.

Nabídka pro seniory má tři části – tarif, předplacenou kartu a datový tarif. K datovému tarifu za 399 Kč měsíčně získáte 4 GB dat a také tablet Vodafone Tab N8 za 1 Kč. Předplacená karta má měsíční paušál 74 Kč, což následně zahrnuje neomezené volání v rámci sítě Vodafone, další volání za 3,50 Kč/min (na čtyři čísla máte možnost volat za 1,90 Kč/min) a SMS za 1,90 Kč.

Měsíční tarif stojí 299 Kč a obsahuje 250 min volání do všech sítí (poté 3,90 Kč/min), neomezené SMS a 1 GB dat. Vodafone navíc seniorům slibuje, že jim zachová stávající číslo, přenese ze starého telefonu nebo SIM karty všechny kontakty, a navíc nastaví větší a čitelnější písmo.

Zákazníci se ZTP nebo závislostí II., III. a IV. stupně mohou využít stejný měsíční tarif za 299 Kč. K dispozici je jim také neomezený tarif za 549,50 Kč, který kromě neomezeného volání (a 1 000 min do zahraničí) obsahuje také neomezené SMS a 20 GB dat. Kromě toho si mohou objednat zvýhodněný tarif Připojení bez kabelu Naplno  se 60 GB dat za 249 Kč měsíčně.

Reklama