Vodafone má tři nové datové předplacenky

Reklama

V e-shopu Vodafonu si můžete koupit tři nové typy předplacených karet, které jsou zaměřené na datové přenosy. Ve všech případech se jedná o limitované edice, které budou dostupné v omezeném množství.

První dvě novinky přináší Datová karta 30 GB, kterou si lze objednat ve verzi na 3 měsíce a na 6 měsíců. Kratší varianta za jednorázovou cenu 599 Kč nabízí 30 GB dat měsíčně po dobu 3 měsíců. Ještě výhodnější půlroční verze za jednorázovou cenu 999 Kč přináší 30 GB dat měsíčně po dobu 6 měsíců, to je v přepočtu 167 korun za 30 GB dat každý měsíc. Rychlost stahování není nijak omezená.

Nejen v e-shopu, ale i v prodejnách, si můžete koupit třetí speciální edici, Předplacenou kartu 30 Sdílej.  Cena karty je 200 Kč, obsahuje také počáteční kredit 50 Kč a k tomu na první měsíc neomezené volání v síti Vodafonu a 1 GB dat (z nichž 500 MB je k vyzvednutí v aplikaci Můj Vodafone). Karta obsahuje Social Pass a Chat Pass, takže provoz na sociálních sítích a messengerech všeho druhu budete mít zdarma. Pro udržení této výhody ovšem musíte mít aktivní balíček Volání v síti neomezeně + 500 MB. Ten máte první měsíc v ceně karty, další měsíce vám strhne z kreditu 139 Kč.

 

Reklama