Vodafone mění a zase nemění podmínky FUP

Reklama

S novými datovými tarify Vodafone razantně změnil způsob omezení FUP. Zatímco dříve došlo po jeho vyčerpání pouze ke snížení rychlosti, u nových tarifů ale k úplnému zastavení dat. Novinka byla novináři objevena dnes, po pár hodinách protestů Vodafone podmínky opět změnil.

Ke změně situace došlo spolu s představením nových datových tarifů. Ukázalo se, jak málo čteme nejrůznější všeobecné podmínky. Přestože byly tarify představeny před více než třemi týdny, informace o nových podmínkách se na Lupě objevila až dnes (a nikdo jiný si jich ani nevšiml).

Vodafone přidává nové datové tarify. Vyznejte se v nich!

Vodafone přidává nové datové tarify. Vyznejte se v nich!

Vodafone přidává od soboty několik datových tarifů, takže jich bude aktuálně na výběr dvanáct. Po přečtení našeho článku se v nich snadno vyznáte i vy.

Zatímco u starých (stále platných) tarifů platí, že pokud vyčerpáte limit FUP, sníží vám operátor rychlost, u novinek rovnou zamezí veškeré nové datové přenosy, pokud si nedokoupíte další FUP. Po dnešní smršti článků, příspěvků a stížností Vodafone ustoupil.

Nejprve veřejně ujišťoval, že hrozba překročení FUP se týká jen mizivého procenta zákazníků. Poté se pod tlakem veřejnosti rozhodl, že raději zachová původní podmínky. Nově tedy u všech datových tarifů platí, že po vyčerpání FUP dojde pouze ke snížení rychlosti.

Reklama