Vodafone nabídne firmám bezdrátové připojení k internetu

Reklama

Vodafone zařazuje do firemní nabídky OneNet novou službu, bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím mikrovlnného spojení. Pokud se pro něj vaše firma rozhodne, budete si moci užívat stabilního připojení s vysokou rychlostí a okamžitou odezvou.

Tzv. P2P datové připojení je alternativou k pevnému připojení firemní sítě kabelem. Funguje prostřednictvím směrových mikrovlnných přenosů, zjednodušeně řečeno máte ve firmě anténu s naprostou přesností zaměřenou na podobnou anténu v síti operátora. Díky tomu, že takto vytvořený spoj je vyhrazený jen pro vás, můžete si užívat naprosto stabilního připojení s konstantními parametry.

Přesné podmínky si vaše firma musí sjednat s Vodafonem spolu s dalšími službami z rodiny OneNet. Maximální dostupná rychlost je 300 Mb/s. Cenu sice operátor nezveřejnil, jelikož ve sféře firemních zákazníků záleží spíše na vyjednávání (a objemu sjednaných služeb), inzeruje ale, že“je téměř poloviční oproti metalické technologii DSL/SHDSL srovnatelné kvality“.  Garantovaná dostupnost služby pak dosahuje až 99,5 %.

Reklama