Vodafone nabízí BlackBerry i k předplacence s internetem zdarma

Reklama

Nově si můžete u Vodaofnu pořídit BlackBerry k předplacené kartě. Jedná se o model Curve 8520, k němuž vám operátor přidá Internet v mobilu a BlackBerry Internet Service zdarma, pokud si každý měsíc dobijete alespoň 300 Kč.

Celý balíček si pořídíte za 3 977 Kč (což je aktuální cena samotného telefonu v nabídce Vodafonu). Jeho součástí je pak telefon a předplacené Vodafone karta s kreditem 300 Kč. Jakmile z ní poprvé zavoláte, aktivuje se internetový balíček Internet v mobilu (běžně 177 Kč za 150 MB dat) a BlackBerry Internet Service nutný ke stahování e-mailů. Oba balíčky jsou první měsíc od aktivace zdarma, další měsíce je získáte zdarma jen v případě, že si dobijete částkou alespoň 300 Kč.

Výhodou telefonu BlackBerry Curve 8250 je především kvalitní plnohodnotná klávesnice, rychlost a vysoká výdrž na jedno nabití. Kromě GSM sítí podporuje také Wi-Fi, což oceníte především při stahování e-mailů, k čemuž je BlackBerry primárně určen. Jelikož se jedná o telefon především pro firemní použití, dejte pozor, aby vás nepříjemně nezaskočil jen 2Mpx fotoaparát.

Podrobnější informace o nabídce získáte na webu www.vodafone.cz/blackberry.

BlackBerry 8520 Curve lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama