Vodafone nabízí filmy v rozlišení 4K

Reklama

Vodafone nabízí svým zákazníkům vybrané filmy v rozlišení 4K. Po spojení s UPC k tomu má dostatečně rychlou síť.

Více než 1,3 milionu českých domácností má od Vodafonu kabelovou internetovou přípojku schopnou přenášet až rychlostí 1 Gb/s. To je rozhodně více než dostačující nejen pro běžné brouzdání po internetu, ale i ke kvalitnímu sledování video obsahu.

Zákazníci Vodafone TV mají od října k dispozici řadu titulů v nejvyšším rozlišení 4K UHD. Další filmy, a to včetně restaurovaných klasik z Národního filmového archivu, budou postupně přibývat. Snímky v nejvyšším rozlišení najdou diváci Vodafone TV ve speciálně označené sekci. Přitom u videotéky Vodafonu zákazník neplatí za každý zhlédnutý titul zvlášť – u vyšších televizních balíčků Komfort a Komplet je už videotéka v ceně. U tarifu Klasik získá zájemce přístup k více než 1000 filmů a seriálů za poplatek 99 Kč měsíčně.

Pro přehrání 4K je však nutné mít nejen set-top box Vodafone TV, ale zároveň i televizi, která 4K kvalitu obrazu umožňuje. Kdo potřebný televizor k dispozici nemá, může si filmy také přehrát, automaticky se přepnou do standardního rozlišení.

Reklama