Vodafone nabízí levnější volání zahraničním pracovníkům

Reklama

Pro cizince, kteří v Česku studují nebo pracují, nabízí Vodafone speciální předplacené karty My Country a My EU s levnějšími sazbami za volání do ciziny. Kromě toho spouští infolinku s rusky mluvícími operátory.

Nejpočetnějšími skupinami imigrantů v Česku jsou občané Ukrajiny, Ruska a Moldavska následovaní občany Evropské unie. Právě pro ně připravil Vodafone zvýhodněné volání pomocí předplacené karty s tarifem My Country a My EU. Kartu s jedním z těchto tarifů lze koupit v prodejnách Vodafonu s kreditem 200 nebo 500 Kč.

Její majitelé pak následně volají z Česka do své domovské země za výhodné sazby. V případě tarifu My Country se jedná o 5 Kč/min pro volání do Ukrajiny, Ruska a Moldavska, u My EU získáte sazbu 4 Kč pro volání do všech zemí Evropské unie (například Slovenska).

V současné době není u těchto tarifů účtován měsíční paušál, po uplynutí šesti měsíců od aktivace karty si ale operátor naúčtuje 50 Kč měsíčně pro tarif My Country nebo 100 Kč měsíčně pro tarif My EU.

Rusky hovořícím zákazníkům Vodafone vychází vstříc také spuštěním speciální infolinky na čísle *6038, kterou obsluhují rusky hovořící operátoři.

Reklama