Vodafone nabízí předplacenky s neomezeným voláním

Reklama

Na neomezené tarify s měsíčním paušálem už jsme si v Česku za ten cca rok zvykli. Vodafone nyní přináší stejnou revoluci do oblasti předplacených karet, od 7. července si k nim můžete přikoupit jeden ze tří neomezených balíčků.

Kromě toho Vodafone přichází s relativně novým přístupem k objednávání. Balíček si můžete aktivovat kterýkoliv den a platí 30 dní. Po jeho vypršení se automaticky neobnoví, sami se rozhodnete, jestli si ho aktivujete znovu, vyberete si nějaký jiný balíček, nebo si dáte pár dní pauzu.

K dispozici jsou tedy tři neomezené balíčky, kterými můžete doplnit libovolnou předplacenou kartu Vodafonu. Za 99 Kč si pořídíte balíček Volání v síti neomezeně, který zahrnuje neomezené volání do vlastní sítě. Pokud si připlatíte, za 249 Kč dostanete od operátora balíček Volání do všech sítí. Opět obsahuje neomezené volání v síti Vodafone, k tomu ale přidává 100 minut do ostatních sítí.

Skutečně neomezené volání pak pod názvem Volání do všech síti neomezeně dostanete za 599 Kč měsíčně. V tomto případě nejste limitování stovkou minut jako u dříve zmíněného balíčku

Balíček Cena Obsahuje
Balíček ke kartě – Volání v síti neomezeně 99 Kč Neomezené volání do vlastní sítě
Balíček ke kartě – Volání do všech sítí 249 Kč Neomezené volání do vlastní sítě + 100 minut do ostatních sítí
Balíček ke kartě – Volání do všech sítí neomezeně 599 Kč Neomezené volání do všech sítí

Reklama