Vodafone nabízí Připojení bez kabelu všem

Reklama

Vodafone ukončil pilotní provoz svého datového Přípojení bez kabelu, které je určeno na nepříliš časté přenášení. Nyní je za stejných podmínek k dispozici pro všechny zákazníky. Za smlouvu na dobu určitou navíc získáte slevu na modem.

Před necelými třemi týdny Vodafone spustil pilotní provoz Připojení bez kabelu. Jedná se o jakousi náhradu pevného připojení, ovšem s využitím mobilních sítí. Od operátora si pořídíte modem podporující všechny frekvence 3G a LTE, který umožňuje připojení různých zařízení přes ethernet nebo Wi-Fi. Pak už je jen na vás, jestli datové připojení o rychlosti až 4/2 Mb/s nasdílíte svým domácím počítačům, tabletům, mobilům nebo třeba chytrým televizím.

Modem VF_B3000_sikmoA

Použitý modem je ale poněkud větší, proto se nepočítá s tím, že byste ho s sebou nosili v kapse. Na druhou stranu vám operátor nijak nebrání v tom, abyste si ho v případě potřeby převezli do práce nebo na chalupu. Standardní cena modemu zůstává stejná jako během pilotního provozu (4 377 Kč), při pořízení na splátky získají zákazníci slevu 1 000 Kč z ceny modemu a zaplatí pouze 977 Kč při první splátce a později 100 Kč měsíčně (na 24 měsíců).

Modem VF_B3000_celo

Za využívání Připojení bez kabelu zaplatíte 499 Kč měsíčně. Pokud uzavřete smlouvu, můžete si nejen pořídit modem s již výše zmíněnou slevou, ale také ušetřit 30 % měsíčního paušálu a platit tak jen 349 Kč/měsíčně.

Reklama