Vodafone nabízí slevu zdravotně znevýhodněným

Reklama

I když Vodafone není poskytovatelem tzv. univerzální služby, poskytuje slevu zákazníkům se zdravotním znevýhodněním. Držitelé ZTP tak mohou snadněji využívat moderních služeb.

Vodafone nově zařadil do nabídky pro osoby se zdravotním znevýhodněním tarif Neomezený Super, který si mohou pořídit za 599 Kč měsíčně, tedy s dvousetkorunovou slevou oproti stejnému tarifu v běžné nabídce. Získají tak neomezené volání, SMS i objem dat s rychlostí připojení 10 Mb/s, která umožňuje například sledování filmů v HD rozlišení nebo videohovory ve vysoké kvalitě.

Vodafone kromě neomezeného tarifu nabízí osobám se zdravotním znevýhodněním i další alternativy. Neomezené volání i SMS, 1000 minut do zahraničí, roaming v EU a 40 GB dat si mohou pořídit za 550 Kč měsíčně. K dispozici mají také základní tarif za 299 Kč měsíčně s neomezenými SMS zprávami, 250 minutami volání a Chat Passem, díky kterému se zákazníkům nepočítají data při chatování například v aplikaci WhatsApp nebo Messenger.

Speciální nabídka je určena držitelům průkazu ZTP a ZTP/P, využít ji mohou také osoby závislé na pomoci ve II., III. a IV. stupni. Více informací, včetně zvýhodněné nabídky internetového připojení nebo Vodafone TV, je k dispozici na webové stránce  www.vodafone.cz/tarify/zvlastni-cenovy-plan.

Reklama