Vodafone nabízí v rámci televize i Netflix

Reklama

Vodafone se jako první mobilní operátor dohodl s Netflixem na tom, že svým zákazníkům nabídne jeho služby. K dispozici je několik balíčků, ze kterých si můžete vybírat.

Vodafone TV přináší 3 programové balíčky – Klasik (přes 55 TV stanic), Komfort (přes 110 stanic) a Komplet (přes 130 stanic). V kombinované nabídce, tedy při pořízení pevného internetu od Vodafonu, zákazník zaplatí podle balíčku 150, 300 nebo 600 Kč měsíčně včetně pronájmu set-top boxu.

Zájemci mohou využít tři různé nabídky předplatného Netflixu a uhradit ho přitom společně na jedné faktuře od Vodafonu. Předplatné Basic za 199 Kč (možnost sledovat obsah na jednom zařízení ve standardním rozlišení), předplatné Standard za 259 Kč (pro dvě zařízení v HD rozlišení) a Premium za 319 Kč (čtyři zařízení nejen v HD, ale i ve 4K rozlišení, pokud je taková kvalita přehrávání u obsahu dostupná).

Využívání Netflixu není vázáno smlouvou, uživatel může předplatné kdykoli pozastavit nebo obnovit. Netflix navíc nabízí třicetidenní bezplatné zkušební období pro nové uživatele. Aplikace pro Netflix už je předinstalovaná na set-top boxu Vodafone TV a u některých set-top boxů ještě dochází k aktualizaci. Dosavadní předplatitelé Netflixu se můžou přihlásit přímo přes tuto aplikaci.

Reklama