Vodafone nabízí volání za 2,50 Kč/min jako odměnu za dobití

Reklama

Zákazníci Vodafonu, kteří si počínaje dneškem zakoupí Kartu na míru, získají za každé dobití ve výši 250 Kč jako odměnu volání za zvýhodněnou cenu 2,50 Kč/min po dobu třiceti dnů. Výhodnou akci mohou využívat opakovaně až do konce roku 2013.

Vodafone tak sice nabízí možnost volat levněji, přitom ale nabízí jen to, co u virtuálních operátorů získáte automaticky bez nutnosti pravidelně dobíjet. Tedy, abychom byli spravedliví, i u virtuálních operátorů musíte samozřejmě pravidelně dobíjet kredit, jeho platnost totiž po určité době vyprší. V jejich případě je ale tato doba několikanásobně delší, přinejmenším šest měsíců.

Na druhou stranu je každé snižování cen sympatické. U Vodafonu vám navíc zůstává celá řada výhod, které u virtuálních operátorů zatím nenajdete. Třeba možnost využívat kvalifikované infolinky nebo tým školených prodavačů v celorepublikové síti prodejen.

Dobrou zprávou taky je, že všechny ostatní výhody Karty na míru zůstaly zachovány. Na kartě zůstává platný benefit Víkendových hovorů a SMS v síti zdarma po provolání více jak 5 minut nebo odeslání více jak 5 SMS během pracovního týdne. Účtování zůstává 60+1, tedy první minuta je účtována celá, dále se účtuje po vteřinách.

Reklama