Vodafone nasazuje do vánoční kampaně seniory

Reklama

Herec Martin Hofmann, který je dlouhodobou tváří Vodafonu, se dostane do zdánlivě bezvýchodné situace. Tu nakonec vyřeší za pomoci digitálních technologií parta nadšenců v pokročilém věku.

Spolu se spoty Vodafone odstartoval i vánoční nabídku, kterou letos potěší jak nové, tak hlavně stávající zákazníky. Přináší v ní nejširší výběr dotovaných zařízení, to znamená telefonů, chytrých hodinek, tabletů, počítačů, televizí i třeba herních konzolí, na českém trhu. Nově si přitom zákazník ke každému telefonnímu číslu s měsíčním tarifem může výhodně koupit rovnou dvě zařízení. Vodafone jejich kombinace neomezuje, výběr je flexibilní.

Pro první zařízení platí slevy až 5000 korun (u telefonu Samsung Galaxy Z Flip4 128 GB dokonce 8000 korun), další zařízení si pak lze pořídit ve formě splátek bez navýšení, zákazník nezaplatí nic navíc. Pro věrné zákazníky je připravená elektronika od 1 koruny a zbytek na bezúročné splátky už od 100 korun měsíčně.

Vodafone také pokračuje v dnes už skutečně bezkonkurenční akční nabídce: v kombinaci s pevným internetem vyjde mobilní Neomezený tarif Basic na 499 Kč, tarif Super na 599 Kč měsíčně. Podobně i samostatné SIM karty jsou za 599 a 799 Kč jasně nejlepší nabídkou na českém trhu.

Připravená je i speciální televizní nabídka. Zákazník, který si u Vodafonu koupí televizor Sony (na výběr jsou úhlopříčky 55 a 65 palců), získá službu Vodafone TV s tarifem Komfort na 3 měsíce zdarma.

A stávající i noví zákazníci automaticky k tarifu Klasik dostávají přes Vánoce zdarma přístup do Videotéky Vodafone TV, kde jsou k dispozici tisíce titulů včetně oblíbených vánočních pohádek a filmů.

Na své dárky se mohou těšit také majitelé předplacených karet, Vodafone je představí 24. listopadu.

Reklama