Vodafone navyšuje dobitý kredit, ten ale brzy vyprší

Reklama

V rámci své akce Vodafone navýší o 10 % veškerý kredit, který si až do konce září dobijete prostřednictvím aplikace a platební karty. O bonusový kredit ale brzy přijdete, čerpejte proto rychle.

Podmínkou je tedy dobití kreditu předplacené karty prostřednictvím platební karty v aplikaci Můj Vodafone. Jakýkoliv takto dobitý kredit Vodafone navýší o 10 %. Minimální výše jednoho dobití je 250 Kč, maximální 9 999 Kč, počet dobití není nijak omezen. Akce trvá až do konce září.

V čem je háček, tedy kromě toho, že musíte být majitelem předplacené karty Vodafonu? Kredit, který dostanete od operátora navíc, má platnost pouze sedm dní. Pokud ho v tomto termínu nestihnete vyčerpat, jednoduše zmizí. Utratit ho přitom můžete jen za služby Vodafonu, neuplatní se na Premium SMS zprávy, jízdenky, dárcovské SMS, mplatby apod.

Aplikace Můj Vodafone dává zákazníkům přehledné informace o jejich čísle a kreditu. Je zdarma ke stažení na stránkách App Store Google Play nebo Windows Phone Market případně na stránkách www.vodafone.cz/app. Při jejím používání nečerpá zákazník data ze svého tarifu ani doma ani v zahraničí.

Reklama