Vodafone o Vánocích: dvě stě hodin dat zdarma

Reklama

Vodafone zveřejnil nabídku na letošní Vánoce. Zákazníky čekají volná data účtovaná po hodinách, nabídka zařízení se slevou a na splátky.

Vodafone se rozhodl nabízet neomezená data účtovaná po hodinách. Přijde vám to podivné? Pak vězte, že dostanete od operátora padesát dvouhodinovek bezplatného datování do 14. prosince a dalších padesát dvouhodinovek od půlky prosince do 14. ledna. Jak si v uvedených měsících rozvrhnete jejich čerpání, to je už jen na vás. Klidně můžete využít více dvouhodinovek denně, nebo nechat několik dní data  neaktivní. Volné dvouhodinovky najdete v aplikaci Můj Vodafone.

Celkem 18 zařízení je ve vánoční nabídce dostupných s výraznou slevou a počáteční platbou 1 Kč, případnou zbylou částku zákazník uhradí v měsíčních splátkách. Nejvyšší sleva 5000 Kč čeká na zákazníky, kteří si pořídí mobilní i fixní služby. Například 55palcový televizor Sony Bravia KD-55XG8096 tak vychází na bezkonkurenčních 10 801 Kč.

Počáteční 1 Kč stačí i pro pořízení oblíbené herní konzole PlayStation 4 slim 500 GB, a to v balení se třemi hrami: Horizon Zero Dawn, Detroit a také The Last of Us: Remastered. Navíc s druhým ovladačem PS4 Dualshock v2 činí cena po slevě 4 801 Kč, včetně členství PS Plus na 3 měsíce.

Za 7201 Kč po slevě si zájemci mohou pořídit Lenovo IdeaPad C340-14API, tedy notebook a tablet v jediném zařízení díky otočné konstrukci a dotykovému displeji. Nese v sobě výkonný AMD procesor s 8 GB RAM a rychlý 256GB SSD disk, na zařízení platí rozšířená tříletá záruka.

Výhodné ceny platí i pro pořízení mobilních telefonů, například jde o Samsung Galaxy S10e nebo o Huawei nova 5T.

Reklama