Vodafone odměňuje za věrnost: zprávy a SMS do vlastní sítě

Reklama

Pokud jste zákazníky Vodafonu a máte předplacenou kartu, zbystřete. Operátor totiž nově nabízí odměnu za dobití, jejíž podoba je do značné míry závislá na tom, jak dlouho jste zákazníky operátora. Odměnou jsou ale „jen“ minuty a zprávy do vlastní sítě.

Bonus program nazvaný Vodafone odměny za věrnost je určen zákazníkům s předplacenou kartou, ovšem s výjimkou Karty se vším všudy, která už podobné odměny obsahuje automaticky. Ti, kterých se to týká, se do programu Vodafone odměny mohou přihlásit snadno přes Internetovou samoobsluhu. A co je tedy v nabídce?

Pokud jste zákazníky Vodafonu méně než jeden rok, získáte jako odměnu dva dny veškerého volání a SMS zdarma do vlastní sítě. V druhém roce své věrnosti Vodafonu získáte stejnou odměnu na dobu čtyř dnů. A pokud jste zákazníky operátora déle než dva roky, můžete si bezplatného volání užívat po celých sedm dní. Odměna se aktivuje okamžitě poté, co dobijete svůj kredit částkou minimálně 250 Kč.

Celý postup tak vypadá následovně: nejprve se zaregistrujete do programu Vodafone odměny za věrnost. Vždy, když dobijete alespoň 250 Kč, operátor vyhodnotí, jak dlouho jste jeho zákazníky, a podle toho vám přidělí 2-7 dní bezplatného volání a odesílání SMS do vlastní sítě. Za další dobití dostanete samozřejmě odměnu znovu.

Reklama