Vodafone One nabízí tříměsíční ochutnávku tarifů za polovinu

Reklama

V adventním i vánočním čase Vodafone nabízí 50% slevu na první 3 měsíce předplatného a zve nové zákazníky, aby si vyzkoušeli a zažili jednoduchost neomezených tarifů Vodafone One.

Aplikace Vodafone One umožňuje okamžité zřízení mobilního tarifu. Nepodepisuje se smlouva, nepředkládá občanský průkaz a šetří se tak čas i například papír. V případě eSIM máte tarif do pěti minut, u fyzických SIM se aktivace prodlužuje o dobu potřebnou k dodání karty. Svůj tarif si pak zákazník hradí s pomocí platební karty, takže ho může používat jen tehdy, když ho potřebuje. Placení lze pozastavit, tarify okamžitě změnit i zrušit. Vše si přitom každý vyřídí sám bez nutné pomoci prodejního personálu nebo zákaznické péče.

Na výběr jsou tři neomezené mobilní tarify: Basic One, Super One a Premium 5G One. Všechny nabízejí neomezená data, neomezené volání a SMS a standardní cena začíná na 697 Kč měsíčně. Aktuálně mohou noví zákazníci využít 50% slevu na první tři měsíce služby. To znamená tarif Basic One (4 ?n/s) za 349 Kč, Super One (20 Mb/s) za 499 Kč a tarif Premium One (neomezené 5G) za 654 Kč měsíčně.

Reklama