Vodafone opět rozšířil pokrytí LTE

Reklama

LTE od Vodafonu již pokrývá 85 % populace a 82 % území České republiky. Nově se s ním můžete setkat v 18 městech v čele s Mostem, Pískem nebo Dvorem Králové nad Labem a Kutnou Horou.

Nově pokryté lokality udělají radost nejen místním obyvatelům, ale také návštěvníkům oblíbených turistických cílů. Internet s rychlostí desítek megabitů za sekundu je dostupný například na Safari ve Dvoře Králové, při návštěvě Českého muzea stříbra a Chrámu Svaté Barbory  v Kutné Hoře nebo při sledování hvězd na hvězdárně ve Vlašimi.

Vodafone pokračuje v plnění slibu, podle kterého pokryje do konce léta většinu českých měst signálem LTE. Síť Vodafone Turbo Internet, která zahrnuje LTE a 3G vysílače, již pokrývá 98 % populace a 88 % území. LTE na frekvencích 800, 900, 1800 a 2100 MHz pokrývá 85 % populace a 82 % území.

Pro připojení k mobilní internetové síti LTE uživatelé potřebují libovolný datový tarif, vhodné LTE zařízení a LTE SIM kartu, kterou získají výměnou za původní zdarma na kterékoliv prodejně Vodafonu. Nejlevnější telefon s podporou LTE je možné pořídit v e-shopu Vodafone.cz za 2 877 Kč.

V průběhu července 2015 spustil Vodafone provoz LTE sítě v následujících městech: Písek, Blansko, Boskovice, Hodonín, Kyjov, Dvůr Králové nad Labem, Trutnov, Vrchlabí, Krnov, Hlinsko, Chrudim, Vlašim, Kutná Hora, Příbram, Most, Bílina, Teplice.

Reklama