Vodafone otevírá specializovanou vietnamskou prodejnu

Reklama

Vodafone otevřel první prodejnu určenou vietnamské komunitě. Nachází se v prostorách pražské tržnice Sapa, obsluhují v ní rodilí mluvčí vietnamského jazyka. Operátor chce nabízet především Férové tarify, jejichž volné minuty mohou zákazníci používat i pro volání do ciziny.

Vietnamská tržnice Sapa má kromě řady obchodů, úřadů, restaurací, obřadních síní a dalších potřebností vietnamské komunity nově i prodejnu Vodafonu. Mezi její zaměstnance patří jak Češi, tak Vietnamci. Obchodníkům, zákazníkům i návštěvníkům tržnice Sapa nabídnou kromě obsluhy v jejich mateřštině také Férové tarify, v rámci nichž lze využít volné jednotky na volání do Vietnamu, a 1 000 Kč slevu na jakýkoli mobilní telefon z nabídky.

„Otevřením nové prodejny v prostorách Sapy vycházíme vstříc velké vietnamské komunitě v České republice, která má, co se týče telekomunikací, specifické potřeby,“ říká Slavomír Furman, manažer prodeje Vodafonu a dodává: „Rodilí mluvčí v naší prodejně jsou schopni zákazníkům nabídnout produkty na míru.“

Pracovníci Vodafonu pomohou zákazníkům v prodejně i s výběrem vhodného telefonu a jeho nastavením. Pokud se do prodejny zákazníci dostaví během prvního měsíce od otevření, získají slevu 1 000 Kč na jakýkoliv telefon nebo tablet.

Reklama