Vodafone otevřel esportové centrum PLAYZone Arena

Reklama

Multifunkční esportové centrum rozkládající se na více než 1000 m2 najdete od konce dubna v obchodním centru Westfield Chodov.

Na návštěvníky Vodafone PLAYzone Areny čeká na místě moderní bar s bistrem, ve kterém mohou před velkou LED obrazovkou sledovat ty nejzajímavější české i zahraniční soutěže. Pokud si ale budou chtít sami zahrát, mají k dispozici téměř 60 počítačů, virtuální realitu či herní zařízení jako speciální gamingové křeslo. Všechny tyto vychytávky budou připojeny na superrychlé gigabitové síti od titulárního partnera, společnosti Vodafone.

Vodafone PLAYzone Arena nebude sloužit jen návštěvníkům, otevírá také firmám marketingové a eventové možnosti, jak prezentovat své herní služby, projekty či produkty. V aréně budou totiž prostory určené pro workshopy, přednášky a další prezentace. V neposlední řadě se zde budou natáčet oblíbené herní pořady vysílané na televizní stanici Prima COOL nebo CNN Prima News.

Dalšími partnery Vodafone PLAYzone Areny jsou společnosti Samsung, Dell, Logitech, Smarty, Redbull, HAL3000, Intel, DX Racer, Aorus, Pringles a Pilsner Urquell.

Reklama