Vodafone podpoří učitele speciální tarifem s daty zdarma

Reklama

I když se školství pozvolna blíží ke znovuotevření, nějaká forma online výuky nejspíš bude fungovat i v budoucnu. Vodafone proto připravil speciální nabídku určenou pro učitele.

Jde o kombinovaný balíček: tarif Vodafone neomezený za cenu 599 Kč měsíčně, který obsahuje neomezené volání, neomezené SMS i neomezený objem přenesených dat s rychlostí až 10 Mb/s. K tomu pak učitel získá pevné připojení na 3 měsíce zcela zdarma. Nabídka pro učitele bude platná od čtvrtka 12. listopadu do konce letošního roku a dostupná bude pouze v on-line nabídce. Další informace budou od té doby k dispozici na webu vodafone.cz/ucitel.

V září přišel Vodafone s vylepšeným tarifem pro studenty  #jetovtobě Neomezený, kdy jim za 599 korun nabízí neomezené volání, SMS i data, která jsou pro ně v současné době extrémně důležitá. A vzhledem k tomu, že on-line výuka bude v nějaké formě aktuální i do budoucna, rozhodl se nedávno svou původně omezenou nabídku prodloužit natrvalo. Navíc myslí i na rodiny, které svým dětem on-line výuku dlouhodobě zajistit nemohou. Více než osmi stovkám z nich proto poskytne pevné internetové připojení na půl roku zdarma.

Reklama