Vodafone představil tři nové tarify s neomezenými daty

Reklama

Zájemci o neomezená data, zbystřete. Vodafone inovoval svou nabídku a má hned tři tarify s neomezenými daty, hovory i zprávami. Liší se hlavně maximální rychlostí dat.

Tarif Vodafone Neomezený Basic stojí měsíčně 599 Kč, obsahuje neomezená data v přenosové rychlosti maximálně 2 Mb/s, neomezené volání i zprávy do všech sítí. Dřívější tarif Red Basic za stejnou cenu obsahoval jen 2 MB dat v základní nabídce a 2 MB jako bonus v aplikaci Můj Vodafone.

Tarif Vodafone Neomezený Super vyjde každý měsíc na 799 Kč. Neomezená data jsou limitována jen rychlostí 10 Mb/s, samozřejmostí jsou neomezené hovory a zprávy. Odpovídající tarif Red Standard ze staré nabídky obsahoval za stejnou cenu 5 MB (standardně) + 10 MB (bonus v aplikaci) dat.

Do třetice je tu tarif Vodafone Neomezený Premium 5G. Jeho cenovka dosáhla výše 1 199 Kč, data nejsou omezena objemem ani rychlostí. Kromě neomezeného provozu (volání, zprávy) v Česku i EU obsahuje ještě 1 000 minut na volání do zahraničí. Odpovídající Red Extra stál o stovku méně (1 099 Kč), měl neomezené volání, zprávy i zmíněných 1 000 minut. Datově byl omezen 20 + 20 MB měsíčně.

V posledních dvou případech platí: s pevným internetem od Vodafonu vyjdou tarify ještě levněji. Neomezený Super na 699 korun a Neomezený Premium 5G na 999 korun. Pevný internet od Vodafonu je dostupný pro 99 % domácností, navíc přes 1,4 milionu domácností a firem je v dosahu gigabitové sítě, to znamená rychlost 1 Gb/s.

Reklama