Vodafone: přijďte si pro půlnoční slevu na iPhone 5

Reklama

Tuzemský Vodafone vyhlásil na Facebooku pozvánky na půlnoční zahájení prodeje iPhonu 5. Oblečte se do černobílého oděvu a dostanete tisícovku slevu! Další odměnu za checknutí na Foursquare.

Půlnoční prodej iPhonu 5 proběhne v Praze (Václavské nám.), Ostravě (OC Forum Nová Karolina) a Brně (Masarykova 2) v noci ze čtvrtka na pátek. Telefon Apple iPhone 5 vyjde od 7 777 – 22 977 Kč dle minimálního měsíčního plnění. Na půlnoční prodeje se můžete registrovat přes Facebook – Praha, Brno, Ostrava. Všechny prodeje mají stejné podmínky k získání slevy, detaily přebíráme přímo ze zadaných událostí na Facebooku:

Doražte na půlnoční prodej nového iPhonu 5. Pro ty z vás, kteří dorazíte oděni v černobílé, je připravena 1 000 Kč sleva na koupi jakéhokoli modelu iPhonu 5.

Sleva se vztahuje:

  • na stávající zákazníky, kteří si iPhone5 koupí za zvýhodněnou cenu a již mají, nebo si aktivují některý z našich datových tarifů
  • na stávající zákazníky, kteří si iPhone 5 koupí za standardní cenu a již u nás mají SIM kartu s aktivními datovými službami
  • na nové zákazníky, kteří si iPhone 5 koupí za zvýhodněnou cenu s novou SIM s datovými službami

A to není všechno! Zákazníci, kteří se zacheckují na Foursquaru v prodejně, získají odměnu v podobě měsíčního členství v hudební knihovně MusicJet.

Na Twitteru a stejně tak i na Instagramu bude k diskuzi o půlnočním prodeji sloužit hashtag #iFronta5. Speciální seriál z půlnočního prodeje se samozřejmě objeví i na našm oficiálním účtu na facebooku. Návod, jak přežít pobyt ve frontě a zpravodajství z fronty přinese server ČILICHILI online.

Ve všech prodejnách bude možné:

  • Zakoupit telefon za standardní cenu, tj. bez úvazku
  • Možnost zakoupit zvýhodněný iPhone jako Odměnu pro stávající zákazníky po dvou letech

Reportáž z prodejny v OC Forum Nová Karolina najdete zde!

Reklama