Vodafone rozdává k televizi přístup k Netflixu

Reklama

Zákazníci Vodafonu, kteří využívají televizní služby, si mohou po dobu tří měsíců užívat bezplatný přístup k Netflixu. Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky, a také pro ty, kdo už Netflix používají.

Televize od Vodafonu nabízí 3 programové balíčky – Klasik (přes 55 TV stanic), Komfort (přes 110 stanic) a Komplet (přes 130 stanic). V kombinované nabídce, to znamená při pořízení pevného internetu od Vodafonu, zákazník zaplatí podle balíčku 150, 302 nebo 601 Kč měsíčně včetně pronájmu set-top boxu.

Netflix nabízí tři varianty předplatného: Basic za 199 Kč (možnost sledovat obsah na 1 zařízení ve standardním rozlišení), předplatné Standard za 259 Kč (sledování na 2 zařízeních v HD rozlišení) a Premium za 319 Kč měsíčně (sledování na 4 zařízeních ve 4K rozlišení, pokud je taková kvalita přehrávání u obsahu dostupná).

Zákazníci Vodafone TV nyní dostávají jako dárek 3 měsíce předplatného Netflixu Standard. Hodnota benefitu je tak za 3 měsíce 777 Kč. Výhodu získá i zákazník, který je už aktivním (platícím) předplatitelem Netflixu a k němu si zakoupí Vodafone TV.

Pevné internetové připojení zdarma na 3 měsíce nyní platí pro všechny zákazníky, kteří si ho u Vodafonu pořídí. Dárek je dostupný prakticky pro všechny domácnosti, protože se týká nejen sítě bývalé firmy UPC včetně nejvyšší rychlosti připojení 1 Gb/s, ale i dalších partnerů Vodafonu. Tedy téměř všech druhů připojení. Vodafone tak přináší to nejlepší z televizní zábavy na nejrychlejší síti.

Reklama